HAKR na veletrhu Automechanika 2016 ve Frankfurtu »

Máme za sebou další ročník jednoho z největších veletrhů v Evropě zaměřeného na autopříslušenství a autodoplňky. Co jsme si z Automechaniky 2016 odnesli letos?

Od 13. do 17. září jsme se jako již tradičně zúčastnili veletrhu Automechanika 2016 ve Frankfurtu, který je zaměřený na autopříslušenství a autodoplňky.

Součástí naší letošní prezentace byly základní produktové řady značky HAKR. Konkrétně se jednalo o nosiče na kola, nosiče na lyže, střešní nosiče a boxy, potažmo nosiče kol na tažná zařízení.

Hlavním tahákem pak byl náš vlastní rychloupínací systém ke střešnímu boxu. „Tento produkt nám zatím v nabídce chyběl. Podařilo se nám jej ale vyvinout a vyrobit a od příští sezony bychom ho rádi nabídli i našim zákazníkům,“ říká manažer prodejny Lukáš Křap.

Veletrh jsme i letos pojali jako dobrou možnost pro utužení nadstandardních vztahů, které máme se svými obchodními partnery. Díky spolupráci s nimi nyní vyvážíme produkty HAKR do 23 zemí v Evropě. Jejich počet přitom chceme i nadále navyšovat.

Automechanika 2016 byl pro nás zároveň i inspirací, jak se dál zlepšovat. Na vlastní oči jsme viděli designové skvosty střešních boxů a nosičů v podání špiček ve svém oboru, kterým bychom se chtěli postupně přiblížit.

„Měli jsme všechny důležité výrobce na jednom místě. Mohli jsme tak sami vidět, jak si stojíme v porovnání se zahraniční konkurencí. A nejsme na tom vůbec špatně, spíše naopak,“ doplňuje Křap.

I to je důvod, proč čím dál vážněji uvažujeme, že bychom výrobky HAKR prezentovali i na veletrhu autopříslušenství v Paříži. Naše produkty by se tak snadněji dostaly k zákazníkům v dalších zemích západní Evropy a také v severní Africe.

Na Automechaniku ale rozhodně zanevřít nehodláme. Další ročník se ve Frankfurtu bude konat v roce 2018. „Za dva roky určitě znovu. Velmi si vážíme toho, že jsme součástí akce takového formátu,“ uzavírá Lukáš Křap.

« zpět na výpis